Skrýt nabídku

Odborný seminář Památky ohrožené přírodními a antropogenními vlivy

14. 11. 2018

Dovolujeme si vás pozvat na odborný seminář Památky ohrožené přírodními a antropogenními vlivy, který se bude konat ve čtvrtek 13. prosince 2018 od 10:00 hodin v prostorách Územního odborného pracoviště Národního památkového ústavu v Brně na adrese náměstí Svobody 8, 601 54 Brno.

Účast je třeba potvrdit e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a to nejpozději do 30. 11. 2018. V případě většího zájmu se bude seminář konat ve vile Stiassni na adrese Hroznová 14, 603 00 Brno-Pisárky.

Logo ERKDOdborný seminář se koná v rámci Evropského roku kulturního dědictví (ERKD). Uspořádání semináře je součástí udržitelnosti projektu Identifikace významných území s kulturně historickými hodnotami ohrožených přírodními a antropogenními vlivy (DF12P01OVV035) řešeného v rámci programu NAKI Ministerstva kultury ČR. Budou představeny výstupy projektu, jehož cílem bylo vyhodnotit míru potenciálního ohrožení vybraných národních kulturních památek a památek UNESCO významnými přírodními, průmyslovými a zemědělskými riziky jednotným postupem pro celé území ČR. Vybrané výsledky projektu jsou pro veřejnost dostupné formou mapové aplikace.

Podrobnější informace jsou uvedeny v pozvánce (0,63 MB, Adobe Acrobat dokument).