Skrýt nabídku

Kariéra

Pokud právě nenabízíme žádné konkrétní volné pozice nebo pokud Vás žádná z nabízených pozic nezaujala, ale zaujala Vás náplň činností ústavu a zároveň jste přesvědčeni, že byste pro nás mohli být přínosem, neváhejte kontaktovat naše personální pracoviště.

  • Kontaktní osoba: Hana Trnková
  • Telefon: +420 220 197 297

Asistent náměstka pro výzkumnou a odbornou činnost

Asistent náměstka pro výzkumnou a odbornou činnost

Náměstek pro výzkumnou a odbornou činnost na pražském pracovišti VÚV TGM, v. v. i., hledá do svého týmu pracovníka se zájmem o projektové řízení a jeho kontroly. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Náplň práce:

  • příprava podkladů pro vedení ústavu,
  • projektová podpora výzkumným odborům ústavu,
  • dohled nad plněním cílů, úkolů a výstupů projektových aktivit,
  • spolupráce při řešení rizik, problémů a nedostatků v oblasti řízení projektů.

Požadujeme:

  • ukončené vysokoškolské vzdělání,
  • pokročilé počítačové dovednosti,
  • znalost anglického jazyka,
  • kreativitu, samostatnost, spolehlivost a schopnost komunikovat,
  • zájem o nové věci a ochotu učit se.

Znalosti projektového řízení a zkušenosti z administrativy jsou výhodou.

Nabízíme:

  • zajímavou práci v přátelském kolektivu,
  • dobré platové ohodnocení,
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání,
  • 5 týdnů dovolené,
  • pracoviště v Praze 6,
  • pružnou pracovní dobu a
  • nástup dle dohody.

V případě Vašeho zájmu zašlete prostřednictvím e-mailu svůj strukturovaný životopis na níže uvedený kontakt, a to do 30. 4. 2018.

  • Hana Trnková